logo
Featured model: Charlize Theron
KUTU HARF TABELA
Aluminyum Kutu Harf Tabela Aluminyum kutu harf uzun ömürlü ve şık bir tabela türüdür. Tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Alüminyum kutu harfler tasarıma uygun olarak lazer kesim makinasında milimetrik olarak kesilir. Ha
Kocaeli Tabela, olarak Kocaeli Kutu Harf imalatı, nda 14 yıllık birikim ve deneyimlerimizle hizmetinizdeyiz. kocaeli Kutu harf tabela, çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir.pileksi Kutu harf, ve alüminyumdan da yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır bununla birlikte krom kutu harf imalatı, da bi okadar zordur. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harf , reklamlarınızı isteğinize türde zevkinize göre istediğiniz boyutta sizlere sunmaktayız.

Krom Kutu Harf'ler Çeşitli Ölçülerde ve Değişik Yazı Karakterlerinde Üretilebilirler,Kutu Harflerin Kendi İçlerindede Farklı Modelleri Olup Kocaeli Düz Krom Kutu Harf, Fileli Krom Kutu Harf, Sarı Paslanmaz Krom Harf Kocaeli , Pirinç Kutu Harf Kocaeli , Pleksiglas Kutu Harf Kocaeli , Alüminyum Kutu Harf Kocaeli , Bunların Işıklı Led,Neon ve Işıksız Olarak İmalatını Yapmaktayız.

Kutu Harf yapımında  Kullanmakta Olduğumuz Krom Malzeme Kesinlikle 304 Kalitedir.Kullandığımız Malzeme ve Yapmış Olduğumuz İşçiliğiniz garantilidir.